Vesa Luma Pictures

« Previous   1   2   3   4   5   Next »
« Previous   1   2   3   4   5   Next »


Post a Comment

Your name
  Comment
Your email

This will not appear on the site

DISCLAIMER: You are solely responsible for the comments and other content that you post. FanPix.Net accepts no responsibility whatsoever in connection with or arising from such content.
posted by ...........
oj vesa shum je e trash si bullic....Dhe ke kenga amanet kur i fryn buzet behesh katastrof.Me fal qe te them por nuk je per te vesh fustana te shkurta sepse kembet i ke shum te trasha.. :(
posted over a year ago
posted by ...........
vesa luma kengen amanet e ke palidhje.... dhe spoti nuk shkon fareme kengen.
posted over a year ago
posted by nina
OJ VES SHUM E MIR JE VALLAHI TUNG PI MU HEHEH
posted over a year ago
posted by qendrim
vesa qysh je qka po bon aje mir shum e mrekullushme je
posted over a year ago
posted by tina
shum e pergjetnune po dukesh si me kon e shtimjes
posted over a year ago
posted by albulena
Hahahahha pse bre po del ne tv kur proporcionet e trupit i ke te kunderta shkurt e shqip je e deformuar.
posted over a year ago
posted by rinna
shum mir ke qen vesh oj xemel te dua shum
posted over a year ago
posted by lena
wowowo vesa je 1 fare veq te para
posted over a year ago
posted by samirja
vesa je vet shpirtii esdrades te duam shum ne llapjanet veq vazhdo shpirt kis e ki
posted over a year ago
posted by vesa
je shum fantastike vetem vazhdo po ashtu edhe emrin e kemi te njejt vazhdo
posted over a year ago
posted by rina
Shume e mir je Vesa bravo veq vazzhdo kshtut suksese :)
posted over a year ago
posted by Naki
Fort e bukur me plot energji te pergzoj
posted over a year ago
Image of Vesa Luma
Photo of Vesa Luma
Picture of Vesa Luma
Vesa Luma Photo
Vesa Luma Image

First Name
Vesa

Last Name
Luma

Full Name
Vesa Luma

Age
36

Date of Birth
12 May 1986

Birthplace
Kosovo

Build
Slim

Height
5' 9" (175 cm)

Eye Color
Hazel

Hair Color
Blonde

Star Sign
Taurus

Religion
Muslim

Ethnicity
White

Nationality
Kosovar

Occupation
Solo singer


Recent images of Vesa Luma. Photos. Hot. Popular. Latest Vesa Luma photos 2022 gallery. Vesa Luma photo shoot. Vesa Luma red carpet pictures. Magazine photos. Movie posters. Stills. Magazine covers.
« Veruska Ramírez PicturesVesa-Matti Loiri Pictures »

V1 | V2 | V3 | V4 | V5 | V6 | V7 | V8 | V9 | V10 | V11 | V12 | V13 | V14 | V15 | V16 | V17 | V18 | V19 | V20 | V21 | V22 | V23 | V24

Desktop | Mobile
This website is part of the FamousFix entertainment community. By continuing past this page, and by your continued use of this site, you agree to be bound by and abide by the Terms of Use. Loaded in 0.13 secs.
Terms of Use  |  Copyright  |  Privacy
Copyright 2006-2022, FamousFix