Elvana Gjata Pictures

« Previous   1   2   3   4   5   Next »
« Previous   1   2   3   4   5   Next »


Post a Comment

Your name
  Comment
Your email

This will not appear on the site

DISCLAIMER: You are solely responsible for the comments and other content that you post. FanPix.Net accepts no responsibility whatsoever in connection with or arising from such content.
posted by elvana
FLM PER KOMENTE JU DUA SHUM KISSS EKINI
posted over a year ago
posted by rinesa
je shum e mir elvana tung nga rinesa zemer je elva ta ha zemren
posted over a year ago
posted by hjdcyufkkit
o dreq prroni
posted over a year ago
posted by donat bajgora
oj elvana gjata me kambet e gjata te du shume je shume e bukur dhe seksi e ta kum pa ne facebok e mos e shti gishtin ne goje se s bon me axhin e veq je shume e bukur seksi seksi seksi seksi te dua shume shume shume
posted over a year ago
posted by donat bajgora
oj elvana je shume e bukur veq vazhdo keshtu je shume seksi
posted over a year ago
posted by mentor
ti je ma e mira veq vazhdoni ti dhe unikkatili
posted over a year ago
posted by mentor
je ma e mira elvana gjata veq vazhdo
posted over a year ago
posted by erleta
elvana je ma e mire femr ejshum e bukur a aqo
posted over a year ago
posted by liri
yll je fare elvana
posted over a year ago
posted by xhili
elvana je si shpirt yll bote .....♥
posted over a year ago
posted by melaqja
shum e bukur je po te ishem bashk n photo edhe me e fort iesh,qaoo
posted over a year ago
posted by Endrit
ELVANA JE FEMNA MA E FORT SHQIPTARE SHUMM E BUKUR
posted over a year ago
posted by olita oli
je sshshhshshshhshhshsh kot vet se lyhesh prandaj dukesh e bukur............hahahahhah
posted over a year ago
posted by blerta
me te mirat foto jon ne bote te kengetares elvana gjata te dua shumm oj zmeer ma e mira ne botee je loqkkk
posted over a year ago
posted by BLERTA
MA E NE BOTE ELVNA TE DUA SHUMMMM SHUMM BRE TDU LOQKA JEMEM TDU SHUMM
posted over a year ago
posted by Geta
shume e bukur Geta
posted over a year ago
posted by kristian
je yll bote
posted over a year ago
posted by Dissi
Je me e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!te dua shume ♥♥♥
posted over a year ago
posted by lola
heyy shum e mir je shum neice okii veq vazhdo kshtu qaoo kaloo bukur by lola...
posted over a year ago
posted by burim
vaaaaaaaaaaaaa osht shum e trent kaaaaaaaaaaa \\
posted over a year ago
posted by amra
elvana je gengetarja ime e preferuar dhe te dua shum prej kur kam qen e vogel te kam dasht edhe tasht te du shum tungi nga amra isufi nga kosova
posted over a year ago
posted by des
Elvana Gjata is good looking, pretty and stunning, absolutely she'a got the look!
posted over a year ago
posted by elvana gjata ma e mira
elvana gjat me kamt te gjata ma e mira ne bot oo loqk e kom kta kshtu qi veq next le te jet se shum e mir osht edhe u kan ^,.<>elvana L
posted over a year ago
posted by FIONA
PERSHENDETJE ELVANA JA MA E MIRA KAM DESHIRE TE TE TAKOJ. MOTRA IME TE KA PARE TEK BEN AFI DUKE FOLUR NE TELEFON
posted over a year ago
posted by tina
Elvana eshte njesh fare
posted over a year ago
posted by flavi
je me e mira me e bukura dhe te duuuuuua fort. te gjitha keto vlejne per ty kur je me tualet se sdi cte them per ty kur je pa tualet .kisssssssssss
posted over a year ago
posted by leonora
je ma e bukura kengetare e shqireris je simpatik dhe vqe vashdo
posted over a year ago
posted by ester
elvana eshte kengetarja me simpatike ne shqiperi!!!! shum e mire....
posted over a year ago
posted by drita
sham fort
posted over a year ago
posted by leddiii
fortt ma e mira jee
posted over a year ago
posted by flavi
u r the best
posted over a year ago
posted by MEGI MEMA
EVI JE NJIIIIIIIIIIISH POR MAS 2-SHIIIIIIIIT NORMALE HHAHAHAHAHAHAHAHAH......SHAKAA EEEEEEEEEEE......PUC FORT FANSA JOTE.<3<3<3<3<3<3<3
posted over a year ago
posted by lenka
je me e mira je nr 1 kkkkkk temaoooo
posted over a year ago
posted by elvana
je shum e bukur veq suksese
posted over a year ago
posted by tali
elvana shum vip osht a
posted over a year ago
posted by goni
elvana shum e mir asht me qi e ka pidhin e mir qfar cica kuku
posted over a year ago
posted by bujar
pershendetje elvana shum e bukur je shum persteprimi um pelqen kisha das deshir mu taku me ty kur gja ne jet nuk kisha dasht te pershendet bujari
posted over a year ago
posted by tina
elvana gjata ti veq pr seks je e mir te knaq karin oki se e ki pidhin e mir
posted over a year ago
posted by ARMANDO OSMENI
elvana je si shpirt te kam fiksim
posted over a year ago
posted by little elvana
elvana o yll i shqiperise. je me e mira dhe te gjithe duhet te t ken zili. puc folt
posted over a year ago
posted by Rajmonda
je shum shum e bukur..veq vazhdo ..je numer 1 ne kosov dhe shqiperi
posted over a year ago
posted by renata
the best elvana gjata i love you
posted over a year ago
posted by jana
je me e bukura kengetare ne kosov dhe shqipni
posted over a year ago
posted by ernest zelajname
je me e buka ne bot
posted over a year ago
posted by leta
o bukuroshja e krejt botes veq vazhdo elvana se te dua shumm se ma emira je mpuq
posted over a year ago
posted by anjela
je ylli i gilanit
posted over a year ago
posted by leo
elvana me seksi zbohet,je shum e mir nga leo cao
posted over a year ago
Image of Elvana Gjata
Photo of Elvana Gjata
Picture of Elvana Gjata
Elvana Gjata Photo
Elvana Gjata Image

First Name
Elvana

Last Name
Gjata

Full Name
Elvana Gjata

Other Names
Elvana

Age

Date of Birth
3 February 1987

Birthplace
Tirana, Albania

Build
Slim

Height
5' 3" (160 cm)

Eye Color
Brown - Light

Hair Color
Brown - Light

Star Sign
Aquarius

Religion
Roman Catholic

Ethnicity
White

Nationality
Albanian

Occupation
Singer-songwriter, dancer


Recent images of Elvana Gjata. Photos. Hot. Popular. Latest Elvana Gjata photos 2024 gallery. Elvana Gjata photo shoot. Elvana Gjata red carpet pictures. Magazine photos. Movie posters. Stills. Magazine covers.
« Elva Vracko PicturesElvera Roussel Pictures »

E1 | E2 | E3 | E4 | E5 | E6 | E7 | E8 | E9 | E10 | E11 | E12 | E13 | E14 | E15 | E16 | E17 | E18 | E19 | E20 | E21 | E22 | E23 | E24 | E25 | E26 | E27 | E28 | E29 | E30 | E31 | E32 | E33 | E34 | E35 | E36 | E37 | E38 | E39 | E40 | E41 | E42 | E43 | E44 | E45 | E46 | E47 | E48 | E49 | E50 | E51 | E52 | E53 | E54 | E55 | E56 | E57 | E58

Desktop | Mobile
This website is part of the FamousFix entertainment community. By continuing past this page, and by your continued use of this site, you agree to be bound by and abide by the Terms of Use. Loaded in 0.56 secs.
Terms of Use  |  Copyright  |  Privacy
Copyright 2006-2024, FamousFix