Bleona Qereti Pictures

Post a Comment

Your name
  Comment
Your email

This will not appear on the site

DISCLAIMER: You are solely responsible for the comments and other content that you post. FanPix.Net accepts no responsibility whatsoever in connection with or arising from such content.
posted by tija
bleona a princesh prej krjet femnav artisteve shqiptare bleona anumer 1 veq kush jaka inati jet jep hakin nrm edhe genta ae bukur
posted 4 years ago
posted by labi
bleona talpifsha pidhi ser te sho ty mshtin mu derdh
posted 5 years ago
posted by tina
anii ti lona trus ti qatyy se bleona nuk osht kurr ma e mir se genta e ke gabimm oo genta osht yll gentes i ka hije kejt qa bonn e kjo bleona po munohet me jav kaluu kengetare te shteteve jashtme kejt cullak..
posted 5 years ago
posted by nita
shum nice jee
posted 5 years ago
posted by azem
valla shum seksi je
posted 5 years ago
posted by ermonda
oooooooooooo me pelqen shummm dhe esht shummm e bukur e adhuroj BLEONEN te dua shumm zemer veq vazhdo se je shumm e bukur tung
posted 5 years ago
posted by burim uka
shum prefekt po dokesh viq edhe shum seksi je valla ki trup seksi
posted 5 years ago
posted by merita
je shum e bukur qveq vazhdo je njesh fare
posted 5 years ago
posted by loresa fetahu
bleona qereti eshte shum e bukur dhe ju uroj fat dhe sukses motej eshte kengetare shum i thort dhe thom je ma e bukura dhe i dua shum bleon
posted 5 years ago
posted by antigona
oi je shume nice ma e mir se angjelina gjoli je a ta ha xmerene
posted 6 years ago
posted by blerim krasniqi
shum e bukura
posted 6 years ago
posted by adhurimi
o bleona veq vashdo se ma e mira je ti ta hangsha shpirtin o llokum te kam te dua shum une te adhuroj shum ty teduaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmm
posted 6 years ago
posted by mirsime
tung tgun shume mir je hiq mos ta nin bleon veq qiti do spote ma shum tgun bleon
posted 6 years ago
posted by edi
eshte e mire dreqi
posted 6 years ago
posted by lona
ku je breee bleon qeret jeeeeeeeeee teper ma e mir se genta ajo e trent e keqe e qmendurrr ti ja kalon asaj se ajo esht bad girl e ti good girl
posted 6 years ago
posted by peggy
te duam shume Marsi jam 22 vjec dhe Kasey in NY ju duam shume Staten Island NY.Te puthim fort mami jone dhe ne te dyja je shume e bukure dhe shume serioze me personalitet dua te flasim ,gjithmon po ju te doni.
posted 6 years ago
posted by ardita
je ma e mira ne bot je miss i botes te dua shum a
posted 6 years ago
Image of Bleona Qereti
Photo of Bleona Qereti

First Name
Bleona

Last Name
Qereti

Age
36

Date of Birth
14 May 1979

Build
Slim

Height
5' 10" (178 cm)

Eye Color
Black

Hair Color
Brown - Light

Star Sign
Taurus

Ethnicity
White

Nationality
Albanian


Recent images of Bleona Qereti. Photos. Hot. Popular. Latest Bleona Qereti photos 2015 gallery. Bleona Qereti photo shoot. Bleona Qereti red carpet pictures. Magazine photos. Movie posters. Stills. Magazine covers.
« Blazze PicturesBlerim Destani Pictures »

B1 | B2 | B3 | B4 | B5 | B6 | B7 | B8 | B9 | B10 | B11 | B12 | B13 | B14 | B15 | B16 | B17 | B18 | B19 | B20 | B21 | B22 | B23 | B24 | B25 | B26 | B27 | B28 | B29 | B30 | B31 | B32 | B33 | B34 | B35 | B36 | B37 | B38 | B39 | B40 | B41 | B42 | B43 | B44 | B45 | B46 | B47 | B48 | B49

Desktop | Mobile
This website is part of the FamousFix entertainment community. By continuing past this page, and by your continued use of this site, you agree to be bound by and abide by the Terms of Use. Loaded in 0.06 secs.
Terms of Use  |  Copyright  |  Privacy
Copyright 2006-2015, FamousFix